°C

Festiwal Dyni i Chryzantemy na rynku GRH

fot:E.Kobelak
 

Festiwal Dyni i Chryzantemy odbył się dziś na Gorzowskim Rynku Hurtowym. W ramach imprezy uczniowie i kucharze Zespołu Szkół Gastronomicznych przygotowali dla mieszkańców zupę z dyni i dyniową konfiturę.

Tym, którym przygotowane dania smakowały rozdawane były przepisy na samodzielne wykonanie ich w domach. Mówi Kamil Tużnik, nauczyciel w Zespole Szkół Gastronomicznych:

Chętnych do smakowania nie brakowało, zdecydowana większość chwaliła przygotowania dania. – Festiwal Dyni i Chryzantemy odbywa się na naszym rynku już po raz trzeci – mówi prezes GRH Agata Dusińska:

Zapytaliśmy mieszkańców, którzy dziś odwiedzili ryneczek o ich przepisy na dania z dyni

A to  przepis na zupę krem z dyni według przepisu wyróżnianego, młodego kucharz Bartka Wicherka

Festiwal Dyni i Chryzantemy na rynku GRH - Radio Gorzów 95,6FM


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku