°C

W Gorzowie przełamał się Gwarek, Warta w coraz gorszej sytuacji!

Coraz gorzej wygląda sytuacja piłkarzy Warty Gorzów w III lidze. Gorzowianie przegrali dziś u siebie z Gwarkiem Tarnowskie Góry 2:3 i oczywiście pozostają na ostatnim miejscu.

Dla gości było to pierwsze zwycięstwo w III lidze od ponad dwóch miesięcy. W 6 minucie przyjezdni objęli prowadzenie po strzale Norberta Jaszczaka z rzutu karnego. Kwadrans później mogło byc 1:1 ale Mateusz Ogrodowski nie wykorzystał rzutu karnego. W 35 minucie wyrównał Radosław Mikołajczak i gdy wydawało się że z takim wynikiem oba zespoły zejdą na przerwę, Ogrodowski tuż przed gwizdkiem zanotował bramkę samobójczą niefortunnie interweniując po dośrodkowaniu z prawej strony.

Na 2:2 w 66 minucie trafił Paweł Krauz, dla którego była to pierwsza bramka w III lidze od 8 maja, ale 6 minut później odpowiedział Wojciech Pisarek co okazało się być zwycięskim golem dla Gwarka:

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.