°C

Wielkie sprzątanie Cmentarza Świętokrzyskiego

autor: Piotr Wiśniewski
 

Kilkudziesięciu gorzowskich przedsiębiorców, harcerzy i mieszkańców Gorzowa postanowiło posprzątać dzisiaj Cmentarz Świętokrzyski w Gorzowie, w ramach akcji społecznej zainicjowanej przez Gorzowskie Towarzystwo Kulturalno-Społeczne.

Według organizatora Stanisława Lewandowskiego z GTKS głównym celem tego przedsięwzięcia jest zrobienie czegoś ważnego dla społeczności Gorzowa.

Jak się okazuje dla wielu gorzowian taka akcja ma walor edukacyjny.

Dla harcerzy kierowanych przez Karolinę Woźniak – Nocoń, harcmistrzynię drużynową 17 Gorzowskiej Wodnej Drużyny Harcerskiej „Szkwał”, sprzątanie gorzowskiego cmentarza ma znaczenie społeczno-patriotyczne.

Organizatorzy zapowiadają, że akcja będzie kontynuowania w przyszłym roku.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku