°C

Mobilność ERASMUS+ w I LO

Archiwum I LO
 

Uczniowie i nauczyciele I Liceum Ogólnokształcącego w Gorzowie spędzili pięć dni podczas wymiany międzynarodowej w ramach projektu Erasmus +. Kadra i młodzież po perypetiach związanych z pandemią Covid -19 odwiedziła między innymi swoich przyjaciół w Rumunii i na Węgrzech.

Taki wyjazd był dla koordynatorki projektu w I LO Ireny Polikowskiej szansą na realizację głównych założeń przedsięwzięcia.

Dla Marcina Szymankiewicza, Agnieszki Korzeń i Igora Wlaźlika z I LO, wyjazd w ramach tego międzynarodowego projektu był bardzo ciekawym doświadczeniem.

Placówka planuje kolejne wymiany z krajami, które współpracują z gorzowskim ogólniakiem w ramach projektu Erasmus +. Jakie kraje odwiedzi młodzież z Gorzowa tego jeszcze nie wiadomo, bo wszystko zależy od tego jak będzie wyglądała sytuacja związana z epidemią w Europie.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku