°C

Uczniowie I LO z wizytą studyjną na Uniwersytecie Warszawskim

Archiwum I LO
 

Współpraca I Liceum Ogólnokształcącego w Gorzowie z Wydziałem Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego, z którym gorzowska placówka pracuje od 2020 roku właśnie otrzymała kolejną odsłonę.

Podczas ostatniej wizyty studyjnej na warszawskiej uczelni pojawiły się nowe możliwości dla I LO, które zaowocują licznymi spotkaniami i wykładami. Mówi dyrektor I LO Mariusz Biniewski.

Kolejne działania związane ze współpracą z Uniwersytetem Warszawskim, I LO planuję już w drugim półroczu roku szkolnego.

Wspólne działania ogólniaka i uczelni opierać się będą także na ścisłej współpracy z kadrą uniwersytecką, doktorantami i studentami z Warszawy. Wszystkie planowane przedsięwzięcia mają służyć jak twierdzi dyrektor I LO wszechstronnemu rozwojowi intelektualnemu uczniów z gorzowskiego ogólniaka. Sam Uniwersytet liczy na to, że uczniowie I LO pojawią się w przyszłości na tej uczelni.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku