°C

Sprawdź stan świateł w aucie. Za darmo

fot: Komenda Wojewódzka Policji w Gorzowie
 

Rozpoczęła się kolejna odsłona kampanii "Twoje światła - Nasze bezpieczeństwo". W jej trakcie kierowcy będą mogli bezpłatnie sprawdzić stan oświetlenia swoich pojazdów.

Organizatorzy kampanii przekonują, że zwłaszcza jesienią warto sprawdzić, czy reflektory auta działają prawidłowo. Na stan oświetlenia samochodów szczególną uwagę będą zwracać lubuscy policjanci. Mówi młodszy aspirant Mateusz Sławek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie:

Oświetlenie w samochodzie będzie można jutro bezpłatnie sprawdzić w sześciu gorzowskich stacjach diagnostycznych – przy ul. Walczaka, Jana Pawła II, Żwirowej, Myśliborskiej, Piłkarskiej i Podmiejskiej.
Darmowa kontrola oświetlenia będzie przeprowadzana także w sobotę 6 i 20 listopada oraz 4 grudnia.

Wykaz stacji

 


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku