°C

Inneko RCS administratorem miejskich deptaków

FOT. INNEKO RCS
 

Od 1 listopada zarządcą deptaka przy Sikorskiego będzie spółka Inneko RCS. Do jej zadań należało będzie utrzymanie tego miejsca- ma być czysto, przyjaźnie i funkcjonalnie- mówił dziś w Radiu Gorzów prezes spółki Krzysztof Kołecki.

Z czasem Inneko przejmie też deptak przy Chrobrego, który wciąż jest budowany i przy Hawelańskiej, który jest przed remontem. Prezes Inneko RCS deklaruje też gotowość do zimowej akcji na drogach. Dotychczas firma wysyłała na drogi 10 pługopiaskarek, w tym sezonie wzbogaciła się o dwie dodatkowe jednostki. Jedna z nich przeznaczona jest do utrzymania deptaków. Formalnie akcja Zima rozpoczyna się 1 listopada i trwa do 31 marca, ale sprzęt i ludzie są już w pełnej gotowości- zapewnia Krzysztof Kołecki: Na razie Inneko RCS skupia się na cmentarzu, bo i za czystość w tym miejscu spółka jest odpowiedzialna. Ruch przez 1 listopada już jest i śmieciarki firmy odbierają zdecydowanie więcej śmieci.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku