°C

W sobotę Konferencja Pszczelarska

fot. envato.com
 

W sobotę w Gorzowie odbędzie się Konferencja Pszczelarska. Podczas spotkania hodowcy pszczół będą rozmawiać m.in. o problemach związanych z prowadzeniem pasiek i nowoczesnym gospodarowaniu.

Tematem przewodnim konferencji będzie leczenie pszczół. – Z chorobami, które dziesiątkują pszczoły zmagają się pszczelarze z całej Polski, mówi Wiesław Górski, prezes Wojewódzkiego Związku Pszczelarzy w Gorzowie:

W Wojewódzkim Związku Pszczelarzy jest zrzeszonych około 600 hodowców, którzy mają pod opieką 12 tysięcy rodzin pszczelich.

Organizatorami Konferencji Pszczelarskiej jest Wojewódzki Związek Pszczelarzy i Lubuskie Centrum Produktu Regionalnego. Początek spotkania w auli gorzowskiej Akademii przy ul. Chopina w sobotę o godz. 8.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku