°C

Przejście pod ul. Górczyńską do remontu

fot. M. Sawoch
 

Przejście podziemne pod ul. Górczyńską doczeka się remontu. Teraz, żeby bezpiecznie dostać się na drugą stronę jezdni mieszkańcy muszą oglądać brudne ściany i uważnie patrzeć pod nogi. Od dawna nie działają tu także ruchome schody.

Jeżeli uda się znaleźć wykonawcę, przejście pod ul. Górczyńską będzie wyremontowane jeszcze w tym roku. Mówi rzecznik gorzowskiego magistratu, Wiesław Ciepiela:

Przypomnijmy, że drugie przejście podziemne pod ul. Piłsudskiego zostało wyremontowane w ubiegłym miesiącu. Tu także konieczna była wymiana zniszczonych i uszkodzonych płytek.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku