°C

IV Gorzowski Tydzień Seniora

FOT. UM
 

W przyszłym tygodniu odbędzie się IV Gorzowski Tydzień Seniora. Z tej okazji od poniedziałku do piatku zaplanowano sporo atrakcji.

Seniorzy będą mogli wziąć udział m.in.  w spacerze z przewodnikiem po mieście i z kijkami nordic walking. Zaplanowano także wieczory z poezją, muzyką i tańcami oraz spektakl teatralny. Tydzień zakończy piątkowy Bal Seniora. Zabawa przy muzyce na żywo odbędzie się w godz. 16.00-20.00 w MCK Zawarcie.

Po odbiór biletów na spektakl oraz bal urzędnicy zapraszają od 18 października w godzinach przyjęć interesantów w Sali Obsługi Klienta przy ul. Sikorskiego 3-4 (stanowisko nr 11 i 12). Bilety przeznaczone są wyłącznie dla Seniorów 60+, posiadających Gorzowską Kartę Seniora. Osoby, które nie posiadają karty, będą mogły ją wyrobić przy odbiorze biletów. Ilość wejściówek jest ograniczona. 

Pełny harmonogram IV Gorzowskiego Tygodnia Seniora znajdziecie tutaj:

HARMONOGRAM_WYDARZEŃ


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku