°C

Twarze muzyki współczesnej

fot. Filharmonia Gorzowska
 

Zbliża się VIII Festiwal Muzyki Współczesnej im. Wojciecha Kilara. Koncert inauguracyjny odbędzie się w najbliższy piątek, 15 października. Poprzedzi go wernisaż wystawy fotografii Bartka Barczyka.

Na prezentowanej wystawie będzie można zobaczyć najsłynniejsze postacie muzyki współczesnej, artystów, którzy ją tworzą i wykonują: kompozytorów, instrumentalistów, wokalistów.

Wernisaż wystawy fotografii „Twarze muzyki współczesnej” Barta Barczyka zaplanowano w piątek, 15 października, na godzinę 18.00. Godzinę później rozpocznie się koncert inaugurujący VIII Festiwal Muzyki Współczesnej im. Wojciecha Kilara. Festiwal potrwa do 29 października.

 


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku