°C

Bilety jak ciepłe bułeczki

fot:E.Kobelak
 

Ruszyła sprzedaż biletów na 37. Gorzowskie Spotkania Teatralne. Choć kasa otwarta została o godzinie 8.00, pierwsi widzowie pojawili się w teatrze już przed 5 nad ranem.

Tuż przed otwarciem kasy w kolejce po bilety czekało około 20 osób.Pani Helena, pierwsza w kolejce, kupiła – dla siebie i znajomych – 27 biletów:

– Każdego roku, rozpoczęcie sprzedaży biletów na Gorzowskie Spotkania Teatralne to dla nas ważny dzień – mówi Natalia Saska z biura obsługi widzów teatru:

W tym roku, po raz pierwszy teatr uruchomi także sprzedaż biletów w internecie. Mówi rzecznik prasowy teatru Ewa Kunicka:

XXXVII Gorzowskie Spotkania Teatralne odbędą się od 6 do 12 listopada. Wydarzenie rozpocznie premiera spektaklu: Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus w wykonaniu Piotra Gąsowskiego, oprócz aktora będzie można zobaczyć, całą plejadę polskich, znanych i lubianych gwiazd.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku