°C

Nareszcie widać postęp prac

 

Postęp prac związany z rewitalizacja parku Róż znaczącą przyspieszył - informuje magistrat. Prace od miesięcy z niepokojem obserwują mieszkańcy. Pierwotnie zadanie to miało być gotowy w sierpniu, wykonawca dwukrotnie przesuwał jednak termin zakończenia prac. Według ostatnich ustaleń modernizacja ma zakończyć się wraz z końcem listopada. 

 

Dziś magistrat informuje o wylanej już warstwie asfaltu na alejkach, ułożonych krawężnikach i wydzielonych zatoczkach pod przyszłe ławki. – Wyraźnie widać już także postęp prac związanych ze stawem – mówi rzecznik prasowy magistratu Wiesław Ciepiela:

Ruszyły także prace przy fontannie:

Najmłodszych ucieszy z pewnością fakt, że zamontowano urządzenia na placu zabaw. Do wykonania pozostały strefy bezpieczeństwa oraz ścieżki mineralne.

fot: B.Nowosielski UMG


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku