°C

Remont obiektów przy Targowej zgodnie z planem

 

Zmienia się przestrzeń na gorzowskim Zamościu. Dzięki trwającemu remontowi dawna hala targowa niedługo zmieni się w pasaż handlowy. Ale równie intensywnie zmienia swój wygląd biurowiec przy ulicy Targowej. Jak już informowaliśmy, niedługo będzie on siedzibą Gorzowskiego Ośrodka Technologicznego oraz Inkubatora Przedsiębiorczości.

Budynek stanie się centrum innowacji technologicznych oraz wsparcia nowych podmiotów gospodarczych miasta i regionu  – mówi Wiesław Ciepiela, rzecznik Urzędu Miasta.

Jak oceniają urzędnicy, zaawansowanie prac remontowych w obiektach przy Targowej szacowane jest obecnie na 65 procent. W czasie gdy trwa przebudowa, rozpoczynają się już przygotowania do uruchomienia centrum. Rozpoczną się one od ogłoszenia naboru do Inkubatora Przedsiębiorczości.  Stanie się to w ostatnim kwartale tego roku.

 


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku