°C

Zabłysnęło w centrum czyli LIGHTSBERG – Festiwal Światła i Sztuki Audiowizualnej

autor: Piotr Wiśniewski
 

Na gorzowskim Starym Rynku zabłysnęły wizualizacje i lasery, zagrała muzyka, a to wszystko za sprawą Festiwalu Światła i Sztuki Audiowizualnej Lightsberg.

To przedsięwzięcie zaplanowane na trzy dni zaproponuje gorzowianom sztukę niecodzienną – twierdzi organizator przedsięwzięcia Tomasz Malewicz ze Stowarzyszenia „Sztuka Miasta”.

Jak się okazuje dla mieszkańców miasta impreza okazała się strzałem w dziesiątkę.

Organizatorzy oprócz licznych wizualizacji zaplanowali również występy didżejów i multimedialne imprezy klubowe. Działania w ramach Festiwalu w różnych częściach miasta będą do niedzieli rozpoczynały się o godzinie 19.00.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku