°C

Historyczne przeboje kulinarne w Jeninie

fot. Muzeum Lubuskie
 

Przed nami kolejna odsłona Historycznego Gotowania. W sobotę w Jeninie miłośnicy kuchni i historii zmierzą się z przepisami sprzed kilkudziesięciu lat. W sali wiejskiej będą przygotowywane przeboje kulinarne prywatek z lat ‘60.

Historyczne Gotowanie to polsko-niemiecki projekt, współorganizowany przez Muzeum Lubuskie w Gorzowie. W tym roku odbywa się po raz 15. Mówi Ewa Pawlak, dyrektor placówki:

Potrawy będą oceniane przez historyków, etnografów i szefów kuchni. Historyczne Gotowanie w Jeninie rozpocznie się o godz. 10. Ocena potraw i degustacja jest przewidziana na godzinę 12.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku