°C

Czarni zagrozili, ale Stilon pewnie wygrał

fot. Filip Górecki
 

Piłkarze Magnolia Park Stilonu Gorzów pokonali u siebie Czarnych Browar Witnica 3:0 w jednym z trzech dzisiejszych spotkań JAKO IV ligi lubuskiej.

Gorzowianie przeważali od początku, ale w pierwszej połowie z kilku sytuacji wykorzystali tylko jedną: w 33 minucie wynik otworzył Łukasz Kopeć. Witniczanie też potrafili zagrozić bramce Stilonu a w 45 minucie powinno być 1:1, ale Artem Jakowenko z około pięciu metrów trafił w bramkarza gorzowskiej drużyny. W 50 na 2:0 podwyższył Łukasz Maliszewski a 20 minut później wynik ustalił Wojciech Kurlapski:


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku