°C

Podwójne kursy MZK na żużlowy mecz

redakcja gorzowska
 

Dziś na stadionie Jancarza w Gorzowie spotkanie rewanżowe między Stalą Gorzów a Unią Leszno. Początek pojedynku o brąz o 16.30. Z tego powodu już wcześniej gorzowscy kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami w tej części miasta. Na pewno korki mogą się pojawiać od ronda Jerzego w kierunku Śląskiej. Tam nad płynnością będą czuwać policjanci. W związku z meczem inaczej będzie kursować komunikacja miejska.

Jak informuje MZK, zmiany będą na linii 101 i 125. Chodzi o kursy między godzinami 14.44. a 16.00. Kursy będą bisowane. Podwójne odjazdy zaplanowano z przystanków „Rondo Szczecińskie” i „Ogińskiego”.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku