°C

hopLEM Festiwal 2021

grafika: MCK
 

W najbliższy piątek 17 września rozpocznie się hopLEM Festiwal - to dwudniowa impreza zorganizowana, by uczcić setną rocznicę urodzin wybitnego polskiego pisarza Stanisław Lema.

Mówi pomysłodawczyni festiwalu Beata Patrycja Klary:

Tego samego dnia odbędzie się także panel o poezji współczesnej i konkurs poetycki z udziałem publiczności. Oba wydarzenia zorganizowane zostaną w Klubie Kultury MCK Jedynka przy ulicy Chrobrego.

Drugi dzień festiwalu rozpocznie prezentacja futurystycznego malarstwa grupy plastycznej “W Kręgu Sztuki” z Barlinka i happening Marcina Ciężkiego „Lem do kwadratu”. Oba wydarzenia zorganizowane zostaną na „kwadracie”:

Szczegółowy program imprezy znajdziecie na stronie organizatora czyli Miejskiego Centrum Kultury.


- KAMPANIA SPOŁECZNA -

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku