°C

Projekty edukacyjne filharmonii

fot:E.Kobelak
 

24 września Filharmonia Gorzowska rozpoczyna nowy sezon artystyczny. Równolegle, ruszą znane już projekty edukacyjne filharmonii, w tym bardzo popularne Muzyczne Raczkowanie.

 Mówi rzecznik prasowy placówki Urszula Śliwińska:

 

We wrześniu startuje także Filharmonia Juniora, czyli warsztaty muzyczne dla przedszkolaków i uczniów pierwszych klas szkół podstawowych:

 

Z kolei w październiku ruszy projekt In touch:

 W tym roku filharmonia zrezygnowała z zapisów na zajęcia Muzycznego Raczkowania i Filharmonii Juniora. Od tego roku bilety będzie można zakupić wchodząc na stronę internetową filharmonii lub osobiście w kasie placówki. Zapisy będą funkcjonowały jedynie w przypadku grup zorganizowanych.


- KAMPANIA SPOŁECZNA -

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku