°C

Pytania o rozwój komunikacji i autobusy zeroemisyjne

fot. A.Dobosiewicz
 

Urzędnicy chcą zapytać mieszkańców o autobusy zeroemisyjne, a co za ty idzie rozwój komunikacji miejskiej. W tej sprawie rozpoczęły się właśnie konsultacje społeczne.

 Mieszkańcy będą mogli wypowiedzieć się podczas dyżurów telefonicznych, które zorganizowane zostaną 20, 21 i 22 września, ale także wypełniając formularz i przesyłając go do urzędu za pomocą  poczty tradycyjnej lub elektronicznej. Mówi prezydent Gorzowa Jacek Wójcicki:

 – Zależy nam na tym, by mieszkańcy określili czego oczekują od autobusów komunikacji miejskiej – dodaje prezydent

My także zapytaliśmy gorzowian, czy miasto powinno inwestować w autobusy zeroemisyjne:

Konsultacje już się rozpoczęły i trwać będą do 30 września. Za ich przeprowadzenie odpowiedzialny jest Wydział Gospodarki Komunalnej i Transportu Publicznego. Szczegóły dotyczące możliwości wypowiedzenia znajdziecie W Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta lub pod numerem 97 7355 638.

 


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku