°C

Siatkarze murem za Małgosią Wiśniewską

autor: Piotr Wiśniewski
 

Ponad 20 par zapisało się do Turnieju Charytatywnego „Siatkarze dla Wiśni” zorganizowanego na obiektach gorzowskiej KUKUŁY. Zawodnicy biorą udział w rozgrywkach siatkówki plażowej w dwóch kategoriach: OPEN dla młodszych zawodników i w kategorii dla OLDBOYÓW.

Dużym zainteresowaniem imprezą zaskoczona była przede wszystkim Małgorzata Wiśniewska dla której sportowcy dzisiaj grają.

Chęci pomocy nie kryli zawodnicy, którzy od godziny 11.00 zapisywali się do turnieju czyli między innymi Jakub Krasowski, Ewelina Kurcz, Szymon Grzybiak i Michał Kowalski.

Organizatorzy zadbali również o konkurencie dla dzieci i całych rodzin oraz o licytacje. Chętni, którzy chcą pomóc nauczycielce w powrocie do zdrowia i rehabilitacji mają do dyspozycji subkonto na portalu Fundacji „Dobro Powraca” i zrzutkę na profilu facebookowym „Zbiórka dla Małgorzaty Wiśniewskiej”.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku