°C

Szybkie otwarcie i pewna wygrana Stilonu z Czarnymi

Magnolia Park Stilon Gorzów pokonał u siebie Czarnych Żagań 5:0 w jednym z dwóch niedzielnych spotkań piłkarskiej JAKO IV ligi lubuskiej.

Gorzowianie objęli prowadzenie już w 4. minucie, gdy niepilnowany w polu karnym Łukasz Kopeć trafił z okolic narożnika tuż przy prawym słupku. W 11 minucie ten sam zawodnik mógł podwyższyć na 2:0, ale nie wykorzystał rzutu karnego, którego zresztą sam wywalczył. Na 2:0 trafił więc obrońca…Czarnych Żagań niefortunnie kierując piłkę do siatki tuż przed przerwą. W 76 minucie na 3:0 podwyższył Michał Fernezy, w 83 na 4:0 Wojciech Kurlapski, który 5 minut później ustalił wynik meczu:

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.