°C

Czworonogu miej przy sobie swój adres…

autor: Piotr Wiśniewski
 

Co roku wiele czworonogów daje przysłowiową nogę czyli ucieka od właścicieli szczególnie w okolicach sylwestra, a potem powstaje problem, by znaleźć takie zwierzę. Problem dotyczy również kotów.

Dzięki akcji „Człowieku nie zgub mnie”, która wystartowała dzisiaj w Parku Górczyńskim właściciele psów i kotów będą trochę spokojniejsi o swoje pupile. Mówi pomysłodawczyni akcji Mirela Rossa.

W Parku Górczyńskim pojawiło się kilkunastu gorzowian z psami, którzy bardzo pozytywnie ocenili akcję.

Rozdawanie adresatek połączone z przekazaniem właścicielom czworonogów cennych uwag co do ich wychowywania potrwa do momentu kiedy organizatorzy rozdadzą 200 sztuk tych oznakowań. Pomysłodawcy akcji proszą również osoby, które otrzymają takie oznaczenia o zrobienie pupilowi zdjęcia na którym będzie widoczna adresatka.


- KAMPANIA SPOŁECZNA -

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku