°C

Zmiana organizacji ruchu na Kombatantów [ZDJĘCIA]

fot. M. Sawoch
 

Na przebudowywanym odcinku ul. Kombatantów - od wjazdu do galerii handlowej do skrzyżowania z ulicą Grota – Roweckiego/Armii Krajowej, planowane jest układanie warstwy ścieralnej. Prace rozpoczną się w poniedziałek, 13 września. Roboty realizowane będą przy zamknięciu całej szerokości jezdni i jak zapewnia wykonawca, potrwają do środy, 15 września.

W tym czasie nie będzie możliwości wjazdu w ul. Kombatantów od strony Grota – Roweckiego/Armii Krajowej,  Armii Krajowej i Batalionu Zośka. Na ten czas zorganizowano objazdy:

Od skrzyżowania ulic Bora-Komorowskiego – Szarych Szeregów – Kombatantów wyznaczony zostanie objazd do ul. Górczyńskiej i Okulickiego przez ul. Szarych Szeregów.  

Dla jadących ul. Okulickiego od ronda Niepodległości Placu Jana Pawła II wyznaczony zostanie objazd do ulic Armii Krajowej i Szarych Szeregów poprzez ul. Okulickiego.  

Z trasy objazdu korzystać będą również autobusy MZK.


- KAMPANIA SPOŁECZNA -

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku