°C

Powraca Kłodawska Noc Rockowa

źródło: grafika organizatora
 

W sobotę i niedzielę w pobliskiej Kłodawie będzie można spędzić czas przy mocniejszych brzmieniach. Po rocznej przerwie powraca "Kłodawska Noc Rockowa".

Na błoniach przy jeziorze zagrają między innymi zespół Transgresja czy Łydka Grubasa. O szczegółach mówi Jarosław Pikuła, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Kłodawie:

Oprócz koncertów w programie konkursy z nagrodami czy zlot fanów motoryzacji okresu PRL. Dla chętnych przygotowano też bezpłatne pole namiotowe:

Podczas dwudniowej imprezy na miejscu pojawi się namiot Radia Gorzów i nasi dziennikarze. Kłodawska Noc Rockowa tradycyjnie włącza się również w akcje charytatywne. W tym roku muzycy zagrają na rzecz Mikołaja Małyszki, który od urodzenia zmaga się z ciężką chorobą spowodowaną wadą genetyczną.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku