°C

Remont ul. Okólnej rozpocznie się lada dzień

fot:E.Kobelak
 

Mieszkańcy Dolinek pytają o długo zapowiadany remont ulicy Okólnej. Chodzi o tak zwaną „górkę” czyli odcinek od skrzyżowania z ulicą Pomorską do T.Klimek.W maju ogłosiło przetarg, w czerwcu wybrano wykonawcę, od tego czasu nic się jednak nie dzieje - mówią nam mieszkańcy.

Tymczasem przejazd ta ulicą to tragedia:

Miasto zapewnia, że remont rozpocznie się już wkrótce. Trwają ostatnie ustalenia związane z organizacja ruchu na czas zamknięcia drogi. Mówi dyrektor Wydziału Informacji i Promocji Urzędu miasta Marta Liberkowska:

Przebudowany ma zostać ponad 180 metrowy odcinek ulicy wraz z krawężnikami, chodnikiem i częściowym odwodnieniem. Remont ulicy nie przewiduje budowy ścieżki rowerowej czy nowego oświetlenia.

Na remont ulicy Okólnej miasto zapisało w budżecie 550 tys zł.


- KAMPANIA SPOŁECZNA -

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku