°C

Stal bez Nowackiego, choć niekoniecznie do końca sezonu. Co z Birkemose?

screen Stal Gorzów
 

Moje Bermudy Stal Gorzów tak jak marwis.pl Falubaz Zielona Góra będzie musiała sobie radzić w ekstraligowych derbach lubuskich bez jednego z podstawowych młodzieżowców.

Kamil Nowacki z powodu groźnego urazu ma dłuższą przerwę od startów, choć jak zapewniał dziś na konferencji trener Stali Stanisław Chomski, nie oznacza to, że dla żużlowca rodem z Barlinka sezon już się zakończył:

Po raz kolejny w składzie Stali nie znalazł się Markus Birkemose. Przegląd Sportowy niedawno donosił, że niespełna 18-letni duńczyk miał odmawiac przyjazdu na treningi do Gorzowa. Stanisław Chomski zaprzecza tym informacjom, ale przyznaje, że Birkemose nie podejmował ostatnio dobrych decyzji:


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku