°C

Nocny Szlak Kulinarny czyli nowa impreza w mieście

grafika: Urząd Miasta Gorzowa
 

W pakiecie miejskich imprez pojawia się nowa - Nocny Szlak Kulinarny. Impreza zorganizowana zostanie w pierwszy weekend września. Główny cel nowego wydarzenia to wspieranie lokalnej branży gastronomicznej i zachęcenie mieszkańców do spędzania czasu w przestrzeni miasta. Do udziału w Nocnym Szlaku Kulinarnym prezydent Gorzowa zaprasza restauratorów, właścicieli punktów gastronomicznych czy kawiarni.

Mówi Jacek Gumowski, dyrektor Wydziału Obsługi Inwestora i Biznesu Urzędu Miasta:

Zadaniem lokali, które zgłoszą się do udziału w imprezie będzie przygotowanie dania, napoju lub przekąski na bazie określonego produktu, w tym roku będzie to miód:

Za najwyżej ocenione danie przewidziano atrakcyjne nagrody. Dodajmy, że zgłoszenie do udziału w Nocnym Szlaku Kulinarnym jest bezpłatne. Pierwsi zainteresowani już są.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku