°C

XV Memoriał Edwarda Jancarza dla Bartosza Zmarzlika!

fot. Filip Górecki

Bartosz Zmarzlik wygrał 15 memoriał Edwarda Jancarza, który odbył się w Gorzowie. W finale Zmarzlik pokonał Patryka Dudka, który wygrywał dwie poprzednie edycje turnieju. Trzeci był Szymon Woźniak, a czwarty - Krzysztof Kaprzak.

Po rundzie zasadniczej na czele stawki był Kasprzak, który miał na koncie 14 punktów i wyglądał najsolidniej z całej stawki. 

Do półfinałów trafiła tymczasem aż piątka zawodników z lubuskich klubów – obok Kasprzaka – Zmarzlik, Woźniak i Walasek ze Stali oraz Dudek z Falubazu Zielona Góra. 

W pierwszym półfinale Kasprzak i Woźniak spokojnie zajęli dwa pierwsze miejsca i awansowali do finału – odpadli Przedpełski i Walasek. 

W drugim półfinale najpierw Miedziński spowodował upadek Michelsena i został wykluczony. W powtórce Zmarzlik wyprzedził Dudka, który na dystansie uporał się z Duńczykiem Mikelsenem. 

W finale zatem pojechała lubuska czwórka – Kasprzak, Woźniak, Zmarzlik i Dudek. Najlepiej ze startu ruszył Dudek, ale szybko wyprzedził go Zmarzlik, który wygrał wyraźnie bieg i ostatecznie całe zawody. Najlepszy w rundzie zasadniczej Kasprzak walczył w finale o 3 miejsce, ale Woźniak nie dał mu się pokonać.

Bartosz Zmarzlik:

Patryk Dudek:

Szymon Woźniak:

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.