°C

XV Memoriał Edwarda Jancarza dla Bartosza Zmarzlika!

fot. Filip Górecki
 

Bartosz Zmarzlik wygrał 15 memoriał Edwarda Jancarza, który odbył się w Gorzowie. W finale Zmarzlik pokonał Patryka Dudka, który wygrywał dwie poprzednie edycje turnieju. Trzeci był Szymon Woźniak, a czwarty - Krzysztof Kaprzak.

Po rundzie zasadniczej na czele stawki był Kasprzak, który miał na koncie 14 punktów i wyglądał najsolidniej z całej stawki. 

Do półfinałów trafiła tymczasem aż piątka zawodników z lubuskich klubów – obok Kasprzaka – Zmarzlik, Woźniak i Walasek ze Stali oraz Dudek z Falubazu Zielona Góra. 

W pierwszym półfinale Kasprzak i Woźniak spokojnie zajęli dwa pierwsze miejsca i awansowali do finału – odpadli Przedpełski i Walasek. 

W drugim półfinale najpierw Miedziński spowodował upadek Michelsena i został wykluczony. W powtórce Zmarzlik wyprzedził Dudka, który na dystansie uporał się z Duńczykiem Mikelsenem. 

W finale zatem pojechała lubuska czwórka – Kasprzak, Woźniak, Zmarzlik i Dudek. Najlepiej ze startu ruszył Dudek, ale szybko wyprzedził go Zmarzlik, który wygrał wyraźnie bieg i ostatecznie całe zawody. Najlepszy w rundzie zasadniczej Kasprzak walczył w finale o 3 miejsce, ale Woźniak nie dał mu się pokonać.

Bartosz Zmarzlik:

Patryk Dudek:

Szymon Woźniak:

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku