°C

Trzy decyzje w piętnaście minut

E.Kobelak
 

Niespełna 15 minut trwała dzisiejsza sesja Rady Miasta Gorzowa. W tym czasie radni jednogłośnie przegłosowali trzy uchwały dotyczą miedzy innymi miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenów leśnych przy zachodniej granicy miasta.

Mówił wiceprezydent Jacek Szymankiewicz:

 

Kolejna z przegłosowanych uchwał dotyczyła zmian opłat za usuwanie i przechowywanie pojazdów na parkingu strzeżonym – chodzi o hulajnogi elektryczne i dostosowanie się do obowiązujących przepisów. Ostatnia uchwała to zabezpieczenie pieniędzy na rok 2022, w celu przebudowy ulicy Batalionu Zośka wraz z regulacja miejsc parkingowych.

 


- KAMPANIA SPOŁECZNA -

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku