°C

Z biura PO do biura sejmiku

Fot. Radio Zachód
 

Były asystent posła Waldemara Sługockiego (PO) Andrzej Janecki, dostał pracę w biurze lubuskiego sejmiku. Został zastępcą dyrektora biura sejmiku.

Jak podaje Gazeta Lubuska były asystent posła został zatrudniony w ramach otwartego naboru na wolne stanowisko urzędnicze w gabinecie zarządu, a następnie w związku z koniecznością wzmocnienia kadrowego biura sejmiku, został przeniesiony na wolne stanowisko zastępcy dyrektora. Jak poinformowała Gazetę Patrycja Górniak, Sekretarz Województwa Lubuskiego, Janecki ma posiadać wymagane doświadczenie i kwalifikacje wynikające z ustawy o pracownikach samorządowych.

Andrzej Janecki był w przeszłości rzecznikiem lubuskie PO. Organizował też spotkania z politykami Platformy.

W ostatnich tygodniach informowaliśmy o radnych sejmiku z PO, którzy dostali pracę w szpitalach podległych samorządowi województwa.


- KAMPANIA SPOŁECZNA -

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku