°C

Lubuszanie po memoriale

fot. Tomasz Jocz
 

Rosjanin Wadim Tarasienko wygrał w Gorzowie XVII Memoriał Edwarda Jancarza.

Żużlowiec Polonii Bydgoszcz pokonał w finałowym biegu turnieju Dominika Kuberę z Motor Lublin, Australijczyka Rohana Tungatea z Unii Tarnów i Patryka Dudka z Falubazu Zielona Góra.

Najwyżej sklasyfikowanym zawodnikiem Stali Gorzów był dziewiąty Szymon Woźniak, który mówi, że wie czego mu zabrakło, żeby awansować do półfinału:

2. miejsce z czterema punktami na koncie zajął z kolei gorzowski młodzieżowiec Wiktor Jasiński:

Dodajmy, że na 14. miejscu z trzema punktami był trzeci z gorzowian Rafał Karczmarz. W półfinale po dotknięciu taśmy rywalizację zakończył Grzegorz Walasek, wychowanek Falubazu i były zawodnik Stali, obecnie jeżdżący dla Ostrovii Ostrów Wlkp.:

 

 


- KAMPANIA SPOŁECZNA -

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku