°C

„Wiśniowy Puchar Lata” w I LO nabiera rozpędu…

autor: Piotr Wiśniewski
 

Młodzieżowy Klub Sportowy PUSZKIN przy I LO zaprasza chętnych na 12 edycję wakacyjnych turniejów siatkówki plażowej o „Wiśniowy Puchar Lata” WAKACJE 2021.

Jak powiedział nam nauczyciel wychowania fizycznego w I LO Paweł Wiśniewski sam pomysł tego typu rozgrywek pojawił się z zapotrzebowania młodzieży na rozwijanie pasji.

Zawodnicy mają za sobą już trzy serie meczów. Dla Mateusza Bronisza i Igora Śniadego ten turniej to już wakacyjna tradycja.

Udział w zawodach jest bezpłatny. Zgłoszenia przyjmowane są przed każdym turniejem. Same zawody odbywają się w środy od godziny 11.00 na boiskach I LO przy ul. Puszkina 31. Szczegóły związane z rozgrywkami dostępne są na stronie Młodzieżowego Klubu Sportowego PUSZKIN: https://mks.puszkin.eu/


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku