°C

Śmiertelny wypadek na dk 29 w pobliżu Cybinki

Fot. PAP/Roman Zawistowski
 

Policjanci wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku, do którego doszło na drodze krajowej nr 29 niedaleko Cybinki. Jego ofiarą jest 36-latek, który autem osobowym uderzył w drzewo – poinformowała Magdalena Jankowska z Komendy Powiatowej Policji w Słubicach.

Zgłoszenie o wypadku policja przyjęła we wtorek po godz. 19; miał on miejsce na 23. kilometrze dk 29 – to jej odcinek między Słubicami a Cybinką.

Z wstępnych ustaleń wynika, że kierujący osobowym renaultem, jadąc od strony Słubic w kierunku Cybinki, z nieustalonej przyczyny zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. 36-latek był reanimowany, ale obrażenia, których doznał okazały się śmiertelne.

Na miejscu nadal pracują policjanci pod nadzorem prokuratora ustalając przebieg zdarzenia. Dk 29 jest jeszcze zablokowana, a objazd został zorganizowany przez Rzepin.


- KAMPANIA SPOŁECZNA -

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku