°C

Najzdolniejsi otrzymali stypendia

fot: Ł. Kulczyński UM
 

88 szczególnie uzdolnionych gorzowskich uczniów otrzymało dziś Stypendia Naukowe i Artystyczne Miasta Gorzowa. To laureaci i finaliści olimpiad ii różnego rodzaju konkursów – zarówno przedmiotowych jak i artystycznych. Uroczystość odbyła się w Filharmonii Gorzowskiej.

Jedną z najmłodszych wyróżnionych dziś osób jest 8-letni Miłosz Moskwa, który do filharmonii przyszedł z mamą Magdaleną:

Wśród stypendystów naukowych znalazł się uczeń I liceum Gabriel Dołęga:

Chce pogratulować i docenić ciężką pracę nie tylko uczniów, ale i ich nauczycieli a także starania rodziców – mówi prezydent Jacek Wójcicki:

Łączna kwota przyznanych stypendiów to ponad 72 tysiące złotych. – O przeznaczeniu stypendium decydują sami wyróżnieni – mówi wiceprezydent Małgorzata Domagała:

W tym roku stypendia przyznane zostały po raz 24.


- KAMPANIA SPOŁECZNA -

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku