°C

Gorzowscy radni PiS o „Polskim Ładzie”

fot:E.Kobelak
 

Gorzowscy radni Prawa i Sprawiedliwości promują założenia „Polskiego Ładu”. To firmowany przez Zjednoczoną Prawicę nowy program społeczno-gospodarczy na okres po pandemii.

– Szczęśliwa rodzina to wartość najcenniejsza – mówiła dziś radna PiS Alicja Burdzińska:

– Polski Ład to także duże pieniądze dla samorządów. W trzy lata ma być to około 100 miliardów złotych na różnego rodzaju inwestycje – mówi radny PiS Tomasz Rafalski:

Tymczasem wiceprzewodniczący rady miasta z PiS Sebastian Pieńkowski, zaapelował do parlamentarzystów Koalicji Obywatelskiej o zaniechania politycznych sporów, w strategicznych sprawach narodowych:

Fundamenty Polskiego Ładu to: 7 proc. PKB na zdrowie; obniżka podatków dla 18 mln Polaków, w tym podniesienie kwoty wolnej od podatku do 30 tys. zł i zwiększenie progu podatkowego z 85,5 tys. zł do 120 tys. zł czy inwestycje, które wygenerują 500 tys. nowych miejsc pracy.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku