°C

Po derbach: Chomski zadowolony, Skórnicki smutny, szuka plusów i przełamania zespołu

fot. Jacek BIałogłowy

Na konferencji prasowej po meczu Falubazu ZGóra ze Stalą Gorzów byli trenerzy obu ekip - Stanisław Chomski i Adam Skórnicki oraz Bartosz Zmarzlik i Patryk Dudek. Trenerzys zeroko omawiali różne niuanse derbów, żużlowcy dużo krócej...

Stanisław Chomski i jego ocena meczu i wygranej Stali:

Adam Skórnicki nie był oczywiście szczęśliwy po porażce, starał się szukać pozytywów:

Oceny najlepszych zawodników Stali i Falubazu były krótkie:

Bartosz Zmarzlik:

Patryk Dudek:

Skórnicki i Zmarzlik pytani byli przez nas o sytuację z 13 biegu, kiedy sędzia wykluczył Piotra Protasiewicza po zetknięciu jeźdźca Falubazu z Bartoszem Zmarzlikiem:

Pytanie do Stanisława Chomskiego o Grzegorza Walaska i jego podejście do meczu – jak się czuł przed przyjazdem do macierzystego klubu w barwach Stali; jak się czuł zatem dziś Walas w ZG?:

Adam Skórnicki odpowiadał też na pytanie, jak to się stało, że jego zespół przez pół meczu „jechał”, a potem wlaczyli tylko Dudek i Jensen, a reszta była słaba; padło tez pytanie o słabego ostatnio J.Thorsella:

Pytany był też trener Falubazu o to, czy dzisiejsza porażką nie zmaknął sobie Falubaz drogi do playoffu i o całą rundę:

Na koniec rundę w wykonaniu swoich zawodników podsumował też Stanisław Chomski – trener Stali Gorzów, którego pytaliśmy też jak widzi drugą część sezonu:

 

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.