°C

Po derbach: Chomski zadowolony, Skórnicki smutny, szuka plusów i przełamania zespołu

fot. Jacek BIałogłowy
 

Na konferencji prasowej po meczu Falubazu ZGóra ze Stalą Gorzów byli trenerzy obu ekip - Stanisław Chomski i Adam Skórnicki oraz Bartosz Zmarzlik i Patryk Dudek. Trenerzys zeroko omawiali różne niuanse derbów, żużlowcy dużo krócej...

Stanisław Chomski i jego ocena meczu i wygranej Stali:

Adam Skórnicki nie był oczywiście szczęśliwy po porażce, starał się szukać pozytywów:

Oceny najlepszych zawodników Stali i Falubazu były krótkie:

Bartosz Zmarzlik:

Patryk Dudek:

Skórnicki i Zmarzlik pytani byli przez nas o sytuację z 13 biegu, kiedy sędzia wykluczył Piotra Protasiewicza po zetknięciu jeźdźca Falubazu z Bartoszem Zmarzlikiem:

Pytanie do Stanisława Chomskiego o Grzegorza Walaska i jego podejście do meczu – jak się czuł przed przyjazdem do macierzystego klubu w barwach Stali; jak się czuł zatem dziś Walas w ZG?:

Adam Skórnicki odpowiadał też na pytanie, jak to się stało, że jego zespół przez pół meczu „jechał”, a potem wlaczyli tylko Dudek i Jensen, a reszta była słaba; padło tez pytanie o słabego ostatnio J.Thorsella:

Pytany był też trener Falubazu o to, czy dzisiejsza porażką nie zmaknął sobie Falubaz drogi do playoffu i o całą rundę:

Na koniec rundę w wykonaniu swoich zawodników podsumował też Stanisław Chomski – trener Stali Gorzów, którego pytaliśmy też jak widzi drugą część sezonu:

 

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku