°C

MOS wciąż bez dyrektora

fot. M. Sawoch
 

Wciąż nie wiadomo kto pokieruje działalnością Miejskiego Ośrodka Sztuki przy ulicy Pomorskiej. Choć konkurs na to stanowisko został ogłoszony już we wrześniu ubiegłego roku, a na samo złożenie dokumentów kandydacie mieli czas do połowy grudnia to konkurs wciąż nie został rozstrzygnięty.

Mówi dyrektor Wydziału kultury Urzędu miasta Ina Czaińska:

Podpisany protokół trafi do prezydenta Gorzowa do którego należała będzie ostateczna decyzja, może zgodzić się z decyzją komisji konkursowej lub nie, wówczas miasto musiałoby ogłosić kolejny konkurs, a na to czasu jest już niewiele. Miasto jest bowiem zobowiązane do wyboru nowego dyrektora placówki do września 2021 roku.
Dodajmy jeszcze, że o fotel dyrektora MOS-u ubiegało się dwóch kandydatów.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku