°C

Nowa rada NFZ, nowe wyzwania

fot:E.Kobelak
 

W Lubuskim Urzędzie Wojewódzkim odbyło się dziś pierwsze posiedzenie Rady Lubuskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia na lata 2021-2025. W skład rady wchodzi 9 członków, przedstawicieli różnych środowisk, m.in wojewody, marszałka, służb mundurowych, pracodawców i organizacji działających w sferze służby zdrowia.

– Jak ważny jest to organ, pokazał ostatni rok – mówi wojewoda lubuski Władysław Dajczak:

– Jednym z wyzwań nowej rady wciąż będzie pandemia koronawirusa – mówi dyrektor lubuskiego oddziału NFZ w Zielonej Górze Piotr Bromber:

Przewodniczącą rady została dyrektor Wydziału Zdrowia Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego, dr nauk ekonomicznych Bożena Chudak:

Rada jest organem powoływanym na 4 lata.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku