°C

To ma być najfajniejszy kiermasz na świecie

fot:E.Kobelak
 

To ma być najfajniejszy na święcie kiermasz używanych zabawek – tak zapewniają organizatorzy sobotniej imprezy na stadionie żużlowym. Rodzice z dziećmi, które chcą wziąć udział w kiermaszu przychodzą ze swoimi zabawkami i kocami na murawę stadionu. Można zając sobie miejsce jeszcze przed rozpoczęciem imprezy.

Kiermasz połączony zostanie z rodzinnym Dniem Dziecka i piknikiem ekologicznym. Na stadionie będzie także silna ekipa Radia Gorzów, a relacji z imprezy będzie można posłuchać na naszej antenie. Mówi Tomasz Michalski, dyrektor klubu Stal Gorzów

Wśród atrakcji będą także te związane z żużlem:

Imprezę przygotowują wspólnie: Klub Sportowy Stal Gorzów, OSIR oraz Stowarzyszenie Gorzów To My. zabawa trwać będzie od godziny 13. do 17.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku