°C

1/2 IMP: Z Lubuszan awansował tylko Szymon Woźniak

fot. Łukasz Trzeszczkowski (PGE SpeedwayEkstraliga)
 

Za nami półfinały Indywidualnych Mistrzostw Polski w Krośnie i Gnieźnie. Spośród dwóch żużlowców Moich Bermudów Stali Gorzów awansował tylko Szymon Woźniak, zaś w finale nie zobaczymy żadnego z czterech przedstawicieli Marwis.pl Falubazu Zielona Góra.

Woźniak zajął czwarte miejsce półfinale w Gnieźnie (wchodziło sześciu + siódmy jako rezerwowy w finale). Gorzowski żużlowiec zdobył łącznie 9 pkt:

Do finału nie awansował żadnej przedstawiciel Falubazu, który startował w Gnieźnie. Patryk Dudek zdobył 6 pkt. i był jedenasty, Piotr Protasiewicz trzynasty z takim samym dorobkiem, a Mateusz Tonder zajął ostatnie, szesnaste miejsce z jednym punktem. W Gnieźnie zwyciężył Paweł Przedpełski z Apatora Toruń, który zgromadził 14 pkt.

Z kolei na torze Krośnie z kompletem wygrał Janusz Kołodziej z Fogo Unii Leszno. Ostatecznie dziewiąte miejsce zajął Rafał Karczmarz z Moich Bermudów Stali, który w turnieju zdobył 8 pkt. i w biegu dodatkowym o pozycję rezerwowego w finale zajął trzecie miejsce i odpadł. Dziesiąty na tych zawodach był Damian Pawliczak z Marwis.pl Falubazu, który wywalczył dzisiaj 6 „oczek”:


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku