°C

Podsumowanie „Reanimacji Relacji”

autor: Piotr Wiśniewski
 

51 warsztatów dla 17 klas czyli 545 uczniów I Liceum Ogólnokształcącego w Gorzowie to efekt realizacji projektu wychowawczego „Reanimacja Relacji”.

Szkoła podsumowała swoje działania wspólnie z partnerami przedsięwzięcia. Sami uczniowie oceniają takie działania bardzo pozytywnie. Mówią Dominika, Michał i Staszek.

Dyrektor I LO Mariusz Biniewski potwierdził, że projekt nadal trwa i będzie miał jeszcze swoją kontynuację.

Ważność działań wpływających na odbudowanie relacji społeczności I LO widzi również psycholog szkolny Aleksandra Berezowska.

W świat jazzu zabrał uczniów tej szkoły szef Jazz Clubu Pod Filarami Bogusław Dziekański.

Dla Sławomira Szenwalda dyrektora Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gorzowie udział w projekcie był nie lada wyznaniem.

Pozytywnie projekt I LO oceniła także Ewa Pawlak dyrektorka Muzeum Lubuskiego w Gorzowie

Szkoła zapowiada, że projekt wychowawczy „Reanimacja Relacji” będzie kontynuowany w następnym roku szkolnym.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku