°C

Teatr uliczny czyli podróż do wyobraźni gorzowian…

autor: Piotr Wiśniewski
 

Śmiesznie i strasznie było na placu przy Katedrze w niedzielne popołudnie. W cyrkową podróż do świata wyobraźni zabrał gorzowian Teatr Kubika ze Szczecina.

Przedstawienie była bardzo interaktywne i przywiodło do centrum tłumy mieszkańców w różnym wieku. O tym nietuzinkowym spektaklu opowiedział nam jeden z aktorów.

Gorzowianie bardzo ciepło przyjęli „cyrkowców” ze Szczecina. Spektakl oglądały całe rodziny.

Wieczorem po raz kolejny wyobraźnia gorzowian została wystawiona na próbę. Spektakl pod tytułem „In Blue” zaprezentował warszawski Teatr Akt. Mówi Agnieszka Musiałowicz.

Dyrektor gorzowskiego Teatru Jan Tomaszewicz już na starcie kulturalnego cyklu bardzo zadowolony był z frekwencji.

Przypomnijmy, że ramach cyklu wydarzeń kulturalnych „Dobry Wieczór Gorzów” zaplanowano 61 koncertów na Starym Rynku, 60 koncertów w Wartowni nad Wartą, 17 koncertów w amfiteatrze, 14 przedstawień w teatrze i 8 pikników Chopinowskich.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku