°C

Uratował tonącą kobietę, teraz sam potrzebuje pomocy

Fot. Lubuska Policja
 

Przypomnijmy, rok temu informowaliśmy o wypadku w wyniku którego auto wpadło do stawu. Życie kierującej uratował wtedy Karol Wesołowski, mieszkaniec gminy Skąpe, który wskoczył do wody i wydobył kobietę z tonącego pojazdu.

Dziś mężczyzna sam potrzebuje pomocy, zdiagnozowano u niego miażdżycę tętnic kończyn dolnych. Potrzebne są środki na leczenie, które może zatrzymać rozwój choroby. Karol Wesołowski nie nazywa siebie bohaterem, jak zaznacza, zrobił to co do niego należało. Dziś chciałby jednak aby dobro do niego wróciło:

W walce o zdrowie mężczyznę wspiera rodzina i mieszkańcy regionu, akcję promuje również świebodzińska policja. Marcin Ruciński z Komendy Powiatowej Policji w Świebodzinie, mówi, że mężczyzna narażał swoje życie aby pomóc drugiemu człowiekowi, dlatego teraz nie powinien zostać sam:

Karol Wesołowski, mówi, że zbiórka jest dla niego szansą, w tej chwili korzysta z medycyny naturalnej, która częściowo przywróciła krążenie krwi w jednej nodze:

Dodajmy, że wstępnie potrzebne jest 12 tysięcy złotych, w tej chwili zebrano niemal połowę tej kwoty.

Materiały udostępnione przez lubuską policję znaleźć można tutaj

Link do zbiórki: https://zrzutka.pl/k24dtm

Uratował tonącą kobietę, teraz sam potrzebuje pomocy Radio Gorzów 23 czerwca 2021


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku