°C

W niedzielę derby; trener Falubazu: Jak się przegra derby, wstyd wyjść na ulicę!

fot. Jakub Lesiński
 

W niedzielę 9 maja w Zielonej Górze Marwis.pl Falubaz Zielona Góra zmierzy się z Moimi Bermudami Stalą Gorzów. Faworytem meczu są gorzowianie, którzy wygrali do tej pory wszystkie mecze w PGE Ekstralidze 2021. Trener Falubazu Piotr Żyto liczy jednak głównie na swoją trójkę seniorów.

Według niego Dudek, Fricke i Żagar mogą zdobyć w meczu po 10 i więcej punktów, do tego liczy na kilka oczek od Protasiewicza, a uważa też, że juniorzy i zawodnik U24 mogą skutecznie walczyć z zawodnikami z tych pozycji, którzy są w składzie Stali.

Oto, co przed meczem Żyto mówił dziennikarzom na konferencji prasowej:

Mecz Falubazu ze Stalą rozpoczyna się w niedzielę o 19:15, na transmisję zapraszamy do Radia Zachód Radia Zielona Góra i Radia Gorzów.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku