°C

Warta docenia Lechię, ale liczy na przełamanie

fot. Wojciech Fryt/slezawroclaw.pl
 

Dla piłkarzy Warty Gorzów środowe spotkanie z Lechią Zielona Góra ma dużą wagę nie tylko ze względu na derbowy charakter.

Po trzech porażkach z rzędu przewaga gorzowian nad strefą spadkową stopniała do zaledwie jednego punktu i trener Mariusz Misiura wie, że potknięcie w starciu z Lechią może ich kosztowac utratę zapasu nad ROW-em Rybnik, Piastem Żmigród i Foto-Higieną Gać:

Być może okazję do gry przeciwko Lechii będzie miał zielonogórzanin w gorzowskiej drużynie Cyprian Poniedziałek. 20-letni pomocnik Warty doskonale zna atuty rywala, w szeregach którego występują także jego koledzy z czasów gry w młodzieżowych zespołach UKP Zielona Góra:

Początek spotkania w Gorzowie w środę o 18:00.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku