°C

Remonty przy ul. Targowej [FILM z drona]

 

Na terenie Gorzowskiego Rynku Hurtowego w budynkach trwają aż trzy remonty. Miejsce zostanie odświeżone, powstanie nowoczesny biurowiec, hotel i kolejne sklepy. Modernizacja obiektów potrwa kilka miesięcy. Przy ul. Targowej po remoncie znajdzie się też siedziba gorzowskiego inkubatora przedsiębiorczości.

Prace budowlane są prowadzone wewnątrz i na zewnątrz nieruchomości. Teren został ogrodzony dla bezpieczeństwa odwiedzających.

Mimo trwających robót do budynku wciąż można wejść głównymi drzwiami oraz robić zakupy w działających tam placówkach handlowych.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku