°C

Znamy półfinałowe pary Pucharu Polski

fot. Filip Górecki
 

Polonia Słubice - Carina Gubin, a także Lechia Zielona kontra zwycięzca ćwierćfinału Odra Bytom Odrzański/Budowlani Murzynowo - oto zestaw par półfinałowych lokalnego Pucharu Polski.

Pary rozlosowano w południe w Lubuskim Związku Piłki Nożnej. 

Faworyt pucharu, Lechia Zielona Góra, wciąż czeka na rywala – pozna go 5 maja po rozegraniu zaległego meczu ćwierćfinałowego pomiędzy 4-ligową Odrą Bytom Odrzański, a liderem gorzowskiej okręgówki Budowlanymi Murzynowo.

Jak zaznacza asystent trenera Lechii Michał Sucharek, na tym etapie nie ma znaczenia klasa przeciwnika:

W drugiej parze spotkają się 4-kigowcy, Polonia Słubice zagra z Cariną Gubin. Trener gubinian Grzegorz Kopernicki uważa, że każdy, kto gra w półfinale, może wygrać Puchar:

Bramkarz Polonii Słubice Jakub Szewieliński cieszy się przede wszystkim z tego, że jego zespół będzie gospodarzem półfinału:

Mecze półfinałowe odbędą się 12 maja, a finał 3 czerwca w Międzyrzeczu. 


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku