°C

Nocny Szlak Kulturalny odbędzie się w czerwcu

A.Dobosiewicz
 

12 czerwca ma odbyć się Nocny Szlak Kulturalny. Znana i lubiana przez mieszkańców impreza zorganizowana zostanie już po raz 13. Każdego roku na mieszkańców wyruszających na szlak, czeka kilkadziesiąt propozycji. Organizatorzy mają nadzieję, że tak będzie też i w tym roku.

– Losy imprezy wciąż nie są jeszcze pewne – przyznaje Rafał Stećków z Miejskiego Centrum Kultury:

Aktualnie Miejskie Centrum Kultury, czeka na zgłoszenia chętnych, którzy chcą pokazać swoja twórczość. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 23 maja:

W tym roku początek imprezy zaplanowano na godzinę 17, koniec o 3 nad ranek. Będzie to więc aż dziesięć godzin kulturalnej rozrywki. Szczegóły na stronie internetowej MCK.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku